Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Семінар-нарада на тему «Доступ до публічної інформації в місті Олевськ»
Семінар-нарада на тему «Доступ до публічної інформації в місті Олевськ»
Автор: Content manager   

Семінар-нарада на тему «Доступ до публічної інформації в місті Олевськ»

відбувся в міській раді 15 серпня.

На захід запросили керівників громадських організацій, громадськість, працівників міської ради, ЗМІ.

Присутнім у вигляді презентації продемонстрували інформацію про проект «Доступ до публічної інформації  в малих містах України», учасником якого став Олевськ. Його участь дала змогу місту мати свою сторінку з публічною інформацією на Інтернет-порталі малих міст України, на якому кожне з міст має свою сторінку з публічною інформацією, а також інформацію, цікавою для потенційних інвесторів та туристів. В рамках проекту Олевськ отримав інформаційний кіоск, який в майбутньому буде наповнений  документами, бланками для користування послугами та забезпечуватиме доступ до Інтернету.

Метою семінару було надати учасникам тренінгу сучасні знання щодо забезпечення права жителів малих міст на доступ до публічної інформації, навчити їх застосовувати у своїй практичній діяльності законодавство щодо доступу до публічної інформації.

Темою обговорення другої частини семінару став проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України» (щодо децентралізації влади).

З доповіддю виступав секретар міської ради Євдокимов С.М., доповнював виступ міський голова Повар А.В. Для прикладу продемонстрували порівняльну таблицю Конституції України «до» і «після».

Основну увагу в дискусії приділили необхідності переформатування України на зовсім інших принципах, що всі права спочатку належать людям, а вони делегують їх органам державної влади, а не навпаки.