Головна Новини Олевська міська рада Щиро вітаю олевських бджолярів з Днем пасічника!
Щиро вітаю олевських бджолярів з Днем пасічника!

Цієї чудової серпневої пори, коли хлібороби справляють обжинки, а в садах дозрівають соковиті плоди, ви відзначаєте своє професійне свято.

За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої,

сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників.

Пізнавайте ж ці тонкощі з притаманною українцям кмітливістю! Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід пасічників на нашій квітучій і благословенній батьківській землі!

Дорогі друзі! Щиро вітаю вас із Днем пасічника! Бажаю всім добра і миру, міцного здоров'я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям!

З повагою, міський голова А.В. Повар