Головна Новини Олевська міська рада Молодь за «Берізку»
Молодь за «Берізку»

Просити міського голову А.В. Повара не закривати нічну дискотеку в «Берізці», з таким проханням прийшла до Олевської міської ради молодь та школярі Олевська.

Через скаргу на заклад за порушення тиші в нічний час, на «Берізку» повісили замок. Підтримати своїх постійних «відвідувачів», прийшов і «відповідальний» за дискотеку, вчитель історії та музики Варварівської ЗОШ Бородін Анатолій. Він вину адміністрації дискотечного закладу визнав, пообіцяв владнати конфлікт, взяти всі дозвільні документи та дотримуватись правил додержання тиші. Міський голова, в свою чергу, запевнив, що не проти бажання дітей відпочивати в даному закладі, але вони є частиною суспільства і повинні бути законослухняними і відповідальними, не смітити, не розпивати спиртні напої  та не проворкувати конфлікти.

Як з’ясувалось пізніше, за проведення дискотеки в «Берізці» не тільки школярі, а й їх батьки, які підписалися на плакатах. Вони стривожені тим, що її можуть закрити, а діти почнуть проводити свій вільний час у «недитячих» нічних закладах міста, їздити на таксі та бути без нагляду дорослих.

Хочеться публічно звернутися до батьків, діти яких відвідують нічні заклади в місті та за його межами, цікавтеся де і з ким вони відпочивають, поясніть правила поведінки в таких закладах та обмеження їх відпочинку в часі, попередьте про можливі наслідки та відповідальність, убезпечте від поганих компаній та небезпечних зустрічей.