Січень

Головна Новини Олевська міська рада ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ!
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ!

Piccy.info - Free Image HostingШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята. У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.

Ви охороняєте територію міста та району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження.

Сподіваюсь, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

Бажающастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вашим сім’ям.

З повагою, міський голова

А.В. Повар