Головна Новини Олевська міська рада За «любов» до чистоти на пляжі – нагородити адміністративним протоколом
За «любов» до чистоти на пляжі – нагородити адміністративним протоколом

Сьогодні з п’ятої ранку бригада благоустрою міста прибирала  територію зони відпочинку, міський пляж річки Уборть. Вони всіма силами ліквідовували плачевний результат безкультурного виховання жителів міста, які щодня

залишають там купи непотребу.

Береги річки Уборть в літній сезон купання перетворилися, без перебільшення, на смітники. Відпочиваючі байдуже, безвідповідально та без докорів сумління залишають після свого вікенду на природі власний «автограф» у вигляді пластику, скла, залишків їжі та інше.

Ніякі заклики, лозунги, прохання не допомагають, можливо, штрафи можуть зарадити в цій ситуації та сприяти викоріненню брутальних звичок. Міська рада попереджає про те,  що особи, за встановленням факту забруднення прибережної смуги річки Уборть, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу від 340 до 1360 грн. Відпочиваючи, пам’ятайте, за вами можуть слідкувати і зловити «на гарячому».

Залишається сподіватися, що ситуація встигне змінитися на краще, до того, як олевські пляжі та зони відпочинку перетворяться на суцільні смітники, а відпочиваючі – на правопорушників.