Головна Новини Олевська міська рада До уваги мешканців міста Олевська
До уваги мешканців міста Олевська

В обов’язки  власників приватних прибудинкових територій входить прибирання прилеглої території від паркану домоволодіння до краю проїжджої частинидороги, в тому числі скошування трави,у відповідності  до п.4.3.8. Правил благоустрою міста Олевська.

Пам’ятайте, нескошена біля парканів трава, може бути причиною виникнення пожежі, тому просимо всіх запам’ятати наступні правила пожежної безпеки.

Забороняється: спалювати сміття, траву в суху та вітряну погоду; палити сміття, якщо вогонь по сухій траві може перекинутися на будівлі, сіно, огорожу чи на ліс; залишати вогонь без нагляду, або доручати нагляд дітям; розпалювати вогнище у місцях із підсохлою травою, а також під кронами дерев; випалювати траву під пологом лісу та на лісових галявинах.

Необхідно: розпалювати вогнище за 15 метрів від будівель; опісля ­ ретельно засипати землею або залити водою до повного припинення тління.

Перш ніж запалити сірник, треба добре подумати – чи не створить небезпеку поява вогню поблизу будівель, в лісопаркових зонах чи на полях.

Згідно зі ст. 77­1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків тягне за собою накладення штрафу на громадян від 51­-119 грн, а на посадових  осіб ­ 51­-170 грн.