Головна Новини Олевська міська рада Проект «Доступ до публічної інформації в малих містах України»
Проект «Доступ до публічної інформації в малих містах України»

В місті Українка 31 липня відбувся семінар на тему: «Управління офіційними сайтами міських рад у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в якому взяли участь представники

міської ради:  Сергій Євдокимов, Ольга Налапко та Наталія Дрозд.

Семінар  є частиною проекту «Доступ до публічної інформації в малих містах України», що реалізується виконавчим комітетом Української міської ради в партнерстві з Асоціацією малих міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу. Основна мета проекту – сприяти забезпеченню прав мешканців малих міст щодо доступу до публічної інформації.

В рамках проекту  міська рада отримала інфокіоск, який придбаний за кошти Європейського Союзу.

Даний інфокіоск дасть можливість кожному бажаючому дізнатись про проекти рішень та прийняті рішення міської ради та скористатись доступом до всесвітньої павутини.