Головна Новини Олевська міська рада Новий дитячий майданчик
Новий дитячий майданчик

Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків. Все це можна було побачити на урочистому відкритті дитячого майданчика по вулиці Ковпака. Радує те, що будівництво даного майданчика відбулось за

ініціативи Василя Шибецького, яку підтримав Володимир Пєхов, надавши фінансову підтримку. До облаштування майданчика долучились мешканці даного мікрорайону. Не стояли осторонь і місцеві підприємці, які надали лісоматеріали – Микола Бервинов,  та фарбу –  Михайло Ставський (5 банок) та  Тетяна Шиш (1 банку). Фінансово допомогли: Геннадій Шапіро, Василь Шибецький, Анатолій Повар, лісгосп АПК,   Сергій Лисицький, Віктор Хлань, Микола Харченко,  Микола Кравченко, Микола Степанчук, Олена Ковальчук, Ярослав Шибецький, Галина Грисюк, Євген Шапіро, Андрій Харченко, Микола Сорока, Катерина Самсонович, Степан Ковалінський, Віктор Дудко та Жанна Дудко.

Відразу ж після перерізання червоної стрічки народний депутат вручив подяку Шибецькому Василю Прокоповичу та подарував велосипед жительці Олевська Тетяні Бочковській, а дітвора отримала м’ячі, солодкі напої та ласощі.