Головна Новини Олевська міська рада ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

25 липня 2014 року у приміщенні Олевської міської ради за участю міського голови, секретаря ради, заступників міського голови та представників ОП Теплових мереж і СБ України відбулась робоча нарада.

Під час наради представником СБУ, присутнім було повідомлено про факти проведення бойовиками незаконних військових формувань так званих ДНР та ЛНР поза зоною бойових дій терористичних актів та диверсій, з метою підриву економіки України та залякування населення.

Інформація, яка надходить до компетентних органів свідчить про можливість проникнення на територію Житомирської області окремих осіб або диверсійних груп для проведення терористичних актів на території регіону.

Враховуючи наявність у нашому місті об’єктів можливих терористичних посягань (місця скупчення людей, об’єкти інфраструктури) виникає необхідність консолідації всього суспільства з метою протидії особам, які намагатимуться дестабілізувати ситуацію в нашому регіоні.

При виникненні нетипових ситуацій (виявлення осіб, які закликають до насильницьких дій, виявлення підозрілих предметів, виникнення загрози захоплення заручників чи застосування вогнепальної або іншої зброї, тощо) просимо невідкладно повідомляти за телефоном 101, 102, (0248) – 4 – 36 – 10, (022) 37 – 21 - 52.

Звертаємося до усіх з проханням бути уважними і обережними! Не будьте байдужими! Лише спільними зусиллями ми зможемо попередити негативні наслідки будь – якої агресії!