Січень

Головна Новини Олевська міська рада Подяка від військових
Подяка від військових

Війсковослужбовці взводу артилерійської розвідки зі складу батареї управління та арт.розвідки 30-ої механізованої бригади щиро дякують ОЛЕВЧАНАМ за надання адресної допомоги у вигляді - засобів спостереження та зв'язку, обмундирування та інструментів.

Горпініч Вячеслав Миколайович – радіостанції носимі 4 шт. Зарядні пристрої та аккамулятори.

Сидорчук Анатолій Миколайович  гамак 1 шт., бочка харчова 200л. 1 шт.

Нчвай Ігор Володимирович – бочка харчова 50л. 2 шт., поповнення Київстар  200 грн.

Карпов Олег Олександрович  бак ЗІЛ -130 2 шт.

Іопик Іван Сергійович  куртки дощові 10 шт.

Сидорчук Микола Володимирович  траспортування військовослужбовців у ротації, доставка допомоги.

Особлива подяка Денякову Василю Борисовичу та Шепетьку Петру Гавриловичу які особисто зробили внесок і організували збір коштів серед ОЛЕВСЬКИХ підприємців перелік чиїх імен , на жаль, не відомий на придбання приладу нічного бачення.

Дякуємо за предмети особистої гігієни та два комплекти обмундирування, кабелі і електроустаткування, цигарки надані підприємцями ОЛЕВСЬКОГО базару.

Солдати захищають не президентів, а НАРОД !

І ми знаємо, що народ з нами!