Січень

Головна Новини Олевська міська рада Про передачу будинку
Про передачу будинку

22 липня 2014 року Олевська районна рада прийняла рішення про передачу незавершеного будівництвом житлового будинку, що розташований по вул. І. Франка (біля приміщення міської ради) із спільної власності територіальних громад району до територіальної громади міста Олевська.

Олевська міська рада висловлює вдячність голові Олевської районної ради Харченку М. А., голові Олевської РДА Пилипчуку В. І. а також всім депутатам за розуміння і підтримку даного рішення. Сподіваємось на якнайшвидше вирішення питання щодо підготовки необхідних документів та залучення інвестицій для введення вказаного об’єкту в експлуатацію. Віримо, що спільна діяльність міста та влади району продовжуватиметься і надалі з метою вирішення нагальних питань міста та покращення життя його мешканців.