Травень

Головна Новини Олевська міська рада Візит польської делегації. День третій
Візит польської делегації. День третій

Щоб залишити в пам'яті більше яскравих враженнь від перебування в Олевському районі, гостям із-за кордону запропонували відвідати його кращі місця. Спочатку вирушили в Радовельське лісництво, де полякам показали парники, в яких вирощують саджанці ялини.

Щоб показати чим багата поліська земля, відвезли у павільйон «Лісовичок». У Рудні-Бистрій продемонстрували український варіант виробництва альтернативного палива – пелетів. ТОВ «ЕКОМІСТО» ознайомило із своїм видом діяльності на території міста та району, а саме процесами збирання, сортування та переробки сміття. Навідались і до Олевського лісгоспу АПК та показали гостям із-за кордону, як на Олевщині вирощують хміль. Не оминули увагою і АТЗТ «Граніт», що в селі Сущани, де займаютьсярізанням, обробленням і оздобленням декоративного та будівельного каменю.

А для пікніку вибрали одне із улюблених місць відпочинку місцевих жителів з народною назвою «Шум» (біля с.Юрове Олевського району).

Детальніше на фото