Головна Новини Олевська міська рада 12 липня пройшли 71-і роковини Копищенської трагедії
12 липня пройшли 71-і роковини Копищенської трагедії

У мітингу-реквіємі традиційно взяли участь міське та районне керівництво, ветерани, жителі села та його гості, які щороку приїжджають на братську могилу, щоб згадати тих, хто, у прямому сенсі, згорів у полум’ї війни.

Учасники мітингу словами і хвилиною мовчання вшанували пам'ять живцем спалених майже трьох тисяч мирних жителів та поклали квіти до пам’ятника жертвам фашизму. Вперше учасниками заходу стали гості  із Польщі, яких сільський голова Копищ Михалець М.В. запросив відвідати музей історії, де на них чекала екскурсія.

У розмові згадали не тільки війну 70-річної давнини, а й війну, яка триває на сході України. Наступним місцем, яке відвідала польська делегація був режимний об’єкт «Прикордонна застава Копище», в якому наразі служать близько 40 військових, четверо з яких жінки. На знак підтримки, поляки міцно пожали руку прикордоннику та побажали мирної служби.