Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2017
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна
Члени виконавчого комітету

 

1.        

Омельчук Олег Васильович

міський голова

2.        

Шейко Віталій Олексійович

секретар ради

3.        

Осипчук Яків Миколайович

заступник міського голови

4.        

Колбасюк Василь Васильович

заступник міського голови

5.        

Русин Юрій Григорович

керуючий справами виконавчого комітету

6.        

Розе Олена Романівна

директор Олевського кооперативного ринку

7.        

Бабиченко Олександр Миколайович

приватний підприємець

8.    

Рябой Євгеній Миколайович

директор Олевської гімназії

9.    

Іванов Андрій Юрійович

громадське об’єднання «АТО»

10.    

Козловець  Людмила Анатоліївна

в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Олевському районі

11.    

Дубченко Євгеній Євгенійович

приватний підприємець

12.    

Ігнатюк Анатолій Опанасович

архітектор КП "Архітектурно-планувальне бюро"

13.    

Кравченко Микола Карпович

директор ШБУ-42

14.    

Шибецький Василій Прокопович

директор «Рім-Богдан»

15.    

Назарчук Надія Вікторівна

в.о. старости (Калинівка)

16.    

Степанчук Валерій Васильович

в.о. старости (Жубровичі)

17.    

Мойсієнко Марія Данилівна

в.о. старости (Журжевичі)

18.    

Чорна Інна Василівна

в.о. старости (Зольня)

19.    

Мирончук Марина Василівна

в.о. старости (Зубковичі)

20.    

Корнійчук Олександр Васильович

в.о. старости (Кам’янка)

21.    

Бабич Лариса Адамівна

в.о. старости (Замисловичі)

22.    

Тимощук Василь Адамович

в.о. старости (Кишин)

23.    

Басюк Надія Андріївна

в.о. старости (Покровське)

24.    

Михалець Михайло Васильович

в.о. старости (Копище)

25.    

Горпиніч Наталія Максимівна

в.о. старости (Лопатичі)

26.    

Кравчук Олена Адамівна

в.о. старости (Майдан)

27.    

Ратушинський Валентин Олексійович

в.о. старости (Рудня-Бистра)

28.    

Кравченко Микола Миколайович

в.о. старости (Стовпинка)

29.    

Стафійчук Катерина Олександрівна

в.о. старости (Сущани)

30.    

Кайданович Володимир Йосипович

в.о. старости (Тепениця)

31.    

Хомутовський Анатолій Володимирович

в.о. старости (Хочино)

32.    

Талах Ігор Васильович

в.о. старости (Юрово)

33.    

Хомутовська Ольга Миколаївна

в.о. старости (Дружба)

34.    

Дудар Ірина Петрівна

в.о. старости (Новоозерянка)