Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2020
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини
Новини
Останні новини
 •  Свято-реконструкція на Бабиній горі «Ми з древлянського коріння»
  2017-05-26 12:41:21
  Новини / Олевська міська рада

  Свято-реконструкція на Бабиній горі

  «Ми з древлянського коріння»

  На День міста в Олевську, на Бабиній горі, відбувся дивовижний захід – свято-реконструкція «Ми з древлянського коріння». 75 учнів та вчителі Олевської гімназії, працівники районної бібліотеки відтворювали побут, навчання військовій справі та обряди своїх предків-древлян, будучи при цьому по-древлянському одягнутими. Все це відбувалось під звуки етнічної музики.

  Свято чудово доповнили процеси гончарства, медоваріння, бортництва, які демонстрували працівники Інституту археології НАН України та місцеві краєзнавці. Свято відвідали делегації, які приїхали на День міста, народні депутати та телебачення.

  Детальніше

 •  В Кам'янці відсвяткували День села
  2017-05-25 16:06:43
  Новини / Олевська міська рада

   

  В Кам'янці відсвяткували День села

  21 травня селі Кам'янка відсвяткували День села.

  Серед офіційних гостей на сцену до привітального слова були запрошені: голова ОТГ Олег Омельчук, голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, депутат ОТГ Микола Харченко, заступники голови ОТГ Яків Осипчук та Олександр Ніколайчук, а також представники польського міста Тошек. Від Олевської ОТГ Кам'янський дитячий садочок отримав в подарунок ноутбук.

  На святкування Дня села прийшло немало місцевих жителів для яких було підготовлено яскраву концертну програму - до виступу були запрошені олевські колективи, а також гурт "Спокуса". Також на святі були присутні атракціони та лотерея, головний приз якої - мультиварка.

  Не забули й нагородити місцевих жителів: староста села Олександр Корнійчук нагородив переможців конкурсу Людина року в різних номінаціях. А для учасників бойових дій в зоні АТО підготували особливе привітання: діти кожному вручили коровай на вишитому рушнику.

  Детальніше

 •  Проведені заходи з нагоди Міжнародного Дня сім’ї.
  2017-05-25 15:00:19
  Новини / Олевська міська рада

  Проведені заходи з нагоди Міжнародного Дня сім’ї.

  15 травня уся країна відзначала Міжнародний День сім'ї. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі.Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита.Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації.В сім’ї дитина набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. У світі багато чудес і дивовижних місць, але як би не було цікаво за сімома морями, людина завжди буде прагнути повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім'ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, добрим батьківським словом, ніжним поцілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою.

  Детальніше

 •  Проведені заходи з нагоди Дня Матері
  2017-05-25 14:55:44
  Новини / Олевська міська рада

  Проведені заходи з нагоди Дня Матері

  Свято Матері - це свято Пречистої Діви Марії, що благословила в хресну путь свого сина спасителя. До Матері Божої звертаються всі християни з проханням допомоги.

  З метою відзначення Дня Матері були проведені заходи:

  1)12 травня 2017 року з дітьми початкових класів Новоозерянської школи фахівцем Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради Шишук Л.М.  було проведено виховний захід «День Матері». Діти з цікавістю слухали розповідь про важливість мами у житті кожної дитини, приймали активну участь у обговоренні.

   

  Детальніше

 •  Благодійний фонд «Рідне Полісся» надав допомогу установам Олевська
  2017-05-25 14:15:32
  Новини / Олевська міська рада

  Благодійний фонд «Рідне Полісся» надав

  допомогу установам Олевська

  Благодійний фонд «Рідне Полісся» надав гуманітарну допомогу для установ Олевська. 20 травня її особисто привіз голова фонду Стасюк В.І. Педіатричне та інфекційне відділення Олевської ЦРЛ отримали 4 ящики памперсів, Центр реабілітації дітей-інвалідів отримали 5 ящиків памперсів. Для Кишинського стаціонарного відділення передали ящик памперсів, ходунки та стільці-туалети. Дякуємо за допомогу та небайдужість.

  Благодійний фонд «Рідне Полісся» функціонує за сприяння Громадської Ради при Міністерстві оборони України, отримуючи медичне обладнання із Голландії, Швеції, Польщі, Туреччини. Діяльність фонду спрямована на надання допомоги військовим частинам, що задіяні в антитерористичній операції на Сході України, учасникам АТО, пораненим та інвалідам, лікарням та терцентрам по всій Україні.

    

   

  Детальніше

 •  Відповіді на звернення
  2017-05-25 07:27:41
  Новини / Олевська міська рада

  Відповіді на звернення з приводу бурштину

  Детальніше

 •  Аналіз регуляторного впливу
  2017-05-24 22:00:00
  Для населення / Регуляторні акти

  Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії міської ради

  «Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для надання послуг в сфері відпочинку та розваг на території м.Олевська, а також на території населених пунктів Олевської об’єднаної територіальної громади».

  1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.

  Потреба прийняття даного Положення виникла у зв’язку із достатньо частою появою орендарів даного виду об’єктів та потребою наповнення місцевого бюджету. Це питання на даному етапі існування громади не врегульоване, що призводить, в багатьох випадках, до занадто великих орендних платежів за майно комунальної власності. Така ситуація тягне за собою відштовхування потенційних орендарів. Також трапляються випадки, коли орендна плата за окремі конструктивні елементи благоустрою комунальної власності не надходять до місцевого бюджету. Незбалансованість ситуації, яка склалася тягне за собою відсутність надходження до бюджету громади, що в подальшому може призвести до неможливості в достатній мірі профінансувати ту чи іншу програму, яка виконується на території об’єднаної територіальної громади. З метою врегулювання питання надходження грошових коштів до бюджету, нормалізації процесів передання в оренду конструктивних елементів благоустрою комунальної власності, а також зацікавлення орендарів конструктивних елементів благоустрою та розвиток надання послуг у сфері відпочинку та розваг, слід затвердити Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Олевськ, а також на території населених пунктів Олевської об’єднаної територіальної громади.

  2. Визначення цілей державного регулювання.

  Метою прийняття рішення є врегулювання визначення розмірів орендних платежів, які встановлюються для орендарів окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності.

  3. Опис механізмів і заходів, які застосовуються для розв’язання проблеми.

  Ця проблема може бути вирішена лише шляхом прийняття рішення сесією Олевської міської ради про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Олевськ, а також на території населених пунктів Олевської об’єднаної територіальної громади.

  4. Можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту.

  Реалізація даного рішення дасть можливість збалансувати питання передачі в оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для надання послуг у сфері відпочинку і розваг та надходження до місцевого бюджету грошових коштів за договорами оренди зазначеного комунального майна.

  5. Очікувані результати прийняття регуляторного акту.

  Прийняття регуляторного акту забезпечить надходження грошових коштів до місцевого бюджету, а також врегулювання питання оренди окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності.

  6. Строк дії акта.

  Цей акт діє безстроково і може бути змінений лише у спосіб його затвердження.

  7. Показники результативності регуляторного акта.

  Основним показником результативності регуляторного акта є  показник надходження грошових коштів до місцевого бюджету та врегулювання питання оренди окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності.

  8. Заходи спрямовані на відстеження результативності регуляторного акту.

  Базове відстеження результативності вказаного регуляторного акта буде здійснюватись до початку набуття чинності під час надходження пропозицій і зауважень та їх аналізу. Повторне відстеження планується здійснити через рік, після набуття чинності регуляторного акта. У разі виявлення неврегульованих та проблемних питань вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін. Періодичне відстеження планується здійснити один раз в три роки з дня виконання заходів повторного відстеження.

   

  Міський голова                                                                  О.В. Омельчук

   

  Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для надання послуг  у сфері відпочинку і розваг  на території  м. Олевськ та населених пунктів Олевської об’єднаної територіальної громади 

  Детальніше

 •  На День міста в Олевську виступив Віктор Данюк
  2017-05-24 15:00:54
  Новини / Олевська міська рада

  На День міста в Олевську виступив Віктор Данюк

  Молодий український співак, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, бєк-вокаліст одного із гуртів національного відбору на Євробачення 2017 гурту «ROZDEN», олевчанин Віктор Данюк виступив на Дні міста в Олевську. 

   

  Детальніше

 •  На День міста в Олевську виступив молодіжний гурт «АНТИТІЛА»
  2017-05-24 12:27:32
  Новини / Олевська міська рада

  На День міста в Олевську виступив молодіжний гурт «АНТИТІЛА»

  На День міста в Олевську виступив популярний молодіжний гурт «АНТИТІЛА». Лідер гурту Тарас Тополя зі сцени записав відеозвернення, яке вже набрало 8 тисяч переглядів. «Антитіла» виконали популярні хіти, які підспівувала та підтанцьовувала вся молодь на площі. Також під час концерту заспівалипісню в пам’ять музиканта Андрія Кузьменка (Скрябіна), “Люди як кораблі”.

  На виступ гурту з бюджету міста було витрачено 40 тисяч гривень, іншу частину суми оплатили спонсори.

  https://www.facebook.com/antytilaofficial/videos/1004566769679305/?fref=mentions

   

   

   

  Детальніше

 •  На День міста в Олевську виступив народний артист України Павло Зібров
  2017-05-24 12:16:58
  Новини / Олевська міська рада

  На День міста в Олевську виступив народний артист України Павло Зібров

  ПісніПавла Зіброва, якому через місяць виповниться 60 років,уже давно стали народними і рідними українцям — їх підспівують на концертах, під них танцюють на весіллях… На творчості Павла Зіброва виросло не одне покоління. Слава“жіночого улюбленця”наздогнала його і в Олевську. Йому кричали, аплодували, запрошували до поцілунків. Народний артист встиг сфотографуватися з бажаючими.

  Виступ артиста профінансував народний депутат України Володимир Арешонков. «Це мій подарунок олевчанам на День міста», - зазначив депутат.

  У минулому році за його підтримку в Олевську виступила Катерина Бужинська.

   

  Детальніше

 •  Жили-були древляни
  2017-05-24 12:05:40
  Новини / Олевська міська рада

  «Жили-були древляни. Давайте спробуємо уявити: якими вони були, як вони одягалися, як вони господарювали, як вони відпочивали»

  Детальніше

 •  ТЕРИТОРІЯ ДИТИНСТВА
  2017-05-23 18:23:43
  Новини / Олевська міська рада

  ТЕРИТОРІЯ ДИТИНСТВА

  Для наймолодших жителів дошкільні установи Олевської об’єднаної громади влаштували розваги для дітей. Різнокольорові декорації та атрибути свята розмістили в парку імені Гагаріна. Вихователі підготували ігри, танці,  забави. Тут можна було зануритись у дивовижний світ дитинства і провести веселе та цікаве дозвілля.

   

   

  Детальніше

 •  Лазертаг на День міста
  2017-05-23 18:17:04
  Новини / Олевська міська рада

   

  Лазертаг на День міста

  Хвилюються, уважно слухають інструктора та розробляють тактику – дітиграють у лазертаг. Ця рухлива забавка неабияк сподобалася дітям Олевська ще минулого року, коли їх запросили на День міста. Іграшкову зброю бралидо рук і дорослі, яким теж прийшли пограти.

  Гра проходила на початку вулиці Набережної, участь в ній була безкоштовною.

  Довідково: Лазертаг - це військово-спортивна гра, суть якої полягає в ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней (АУЛів) — «баз», «мін» тощо — безпечними «лазерними» пострілами. Попадання зараховується, коли промінь з «бластера» суперника потрапляє на сенсори, закріплені на одязі або амуніції гравця. Головний слоган лазертагу: "Спорт ХХІ століття".

   

  Детальніше

 •  «Богатирські ігри» на День міста
  2017-05-23 16:40:10
  Новини / Олевська міська рада

  «Богатирські ігри» на День міста

   

  Вперше в Олевську на День міста відбувсяспортивно-розважальний захід «Богатирські ігри». Олевські богатирі-стронгмени Покальчук Олександр, Башинський Олександр, Харченко Владислав, Ганюк Олександр, Осипчук Юрій та Покальчук Олег змагалися за звання найсильнішогоу вправах “прогулянка фермера”, обертання колеса, жим стоячи вагою 60 кг та тяга фури.Саме у такий спосіб варто пропагувати здоровий спосіб життя та заняття спортом.

  За результатами 1 місце посів Покальчук Олександр, 2 місце – Харченко Владислав, 3 місце – Осипчук Юрій.

  Детальніше

 •  Пісенно-танцювальна дитяча програма
  2017-05-23 15:54:28
  Новини / Олевська міська рада

  Пісенно-танцювальна дитяча програма

  До Дня народження Олевська пісенні номери підготували учні музичної школи та ЦХЕТУМу – Талах Вікторія, Величанська Анна, Мамич Вероніка, Мельник Олександра, Токарчук Анжеліка, Григорчук Назар, Мидловець Валерія, Бреслаш Аліна та Власюк Наталія.  Свої найкращі номери та яскраві костюми олевчанам демонстрували танцювальні колективи «Сузір’я» (керівник Лариса Хоменко), «Тіп-Топ» (керівник Ольга Настасюк), Центр розвитку та відпочинку МОДЕРН (керівник Марія Туровець) та Workout(керівник Михайло Мартинчук). 

  Детальніше