Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2017
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Олевск городской совет, горсовет
Останні новини
 •  Хочете купувати чорницю? Придбайте лісовий квиток!
  2017-06-20 07:35:45
  Новини / Олевська міська рада

  Хочете скуповувати чорницю?

  Придбайте лісовий квиток!

  Розпочався сезон заробітків — сільські жителі вже йдуть у ліси збирати чорницю. За місяць-два, коли триває чорничний промисел, одна сім'яв середньому заробляє 500 грн в день. Цьогоріч заробітки, щоправда, можуть бути меншими. Через заморозки та холодну весну чорниці вродили гірше. Проте,одне вже сьогодні точно можна стверджувати — традицію збирати чорниці бурштин не змінив.

  19 червня відбулася робоча зустріч заступника міського голови Олександра Ніколайчука, начальника управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради Олега Ковальчука, його заступника Антоніни Ніколайчук, директора Білокоровицького лісгоспу, депутата міської ради Юрія Шевчука з питання купівлі лісових квитків на збір ягід чорниці. Лісовий квиток — єдиний дозвільний документ в Україні, який надає право підприємствам проводити промислову заготівлю дикорослих грибів, ягід та лікарської сировини в лісах України.Лише за наявності лісового квитка Торгово-промислова палата видасть сертифікат про походження продукції, який необхідний при експорті продукції. Купувати лісові квитки не доведеться пересічним жителям, це інформація для підприємців, які планують скуповувати чорницю тонами.

  Детальніше

 •  Літній табір для дітей
  2017-06-19 12:39:47
  Новини / Олевська міська рада

  Літній табір для дітей

  Організувати літній відпочинок для 70 дітей мало захищених категорій Олевської громади – з такою пропозицією звернувся до міської ради пастор церкви ЄБХ смт Ємільчино Нидзельський Валентин «Цього року не планував проводити, але подзвонив друг сім'ї з Швеції, що хоче організувати для дітей заходи саме в Олевську, то я погодився». Його організовують в Олевську вже третій рік поспіль. 19 червня з даного питання відбулася нарада під керівництвом заступника міського голови Осипчука Я.М., за участі начальника відділу освіти Левченка В.П., начальника відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Олевської РДА Талах Г.І., головного спеціаліста відділу освіти, молоді то спорту міської ради Ковальчук А.П. Від яких пастор отримав схвальні відгуки. 
   Враховуючи ту ситуацію, що купити путівку у літні та оздоровчі табори можуть не всі батьки, така самоорганізація і активний відпочинок є гарною можливістю весело провести час. Тут діти задіяні та знаходяться під наглядом дорослих: вони граються, співають, вчать вірші, займаються художньою творчістю. Їх також забезпечать харчуванням. 
  Цього разу літній табір носитиме назву «Клуб християнського дозвілля», який працюватиме з 10 по 16 липня. Для участі необхідна заява від батьків.

   

  Пастор церкви ЄБХ смт Ємільчино Нидзельський Валентин (на фото справа)

  Детальніше

 •  Олевській ОТГ передають заклади освіти
  2017-06-19 11:39:27
  Новини / Олевська міська рада

  Олевській ОТГ передають заклади освіти

  19 червня відбулася нарада з питання передачі закладів освіти та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, району у комунальну власність Олевської ОТГ. Відповідне рішення вже прийняли в районній раді. Спільну нараду з представниками районної ради та райдержадміністрації організував заступник міського голови Осипчук Я.М. 
  Після об’єднання громади повинні створювати відділи освіти, бо держава делегує таким громадам повноваження з початкової та середньої (загальної) освіти і надає відповідні фінанси (освітню субвенцію).
  Передачу 38 закладів освіти запланували провести до середини липня, адже чекали закінчення навчального року. 
   Окремо розглянули питання фінансування закладів освіти за участі начальника управління фінансів міської ради Горпиніч К.О., начальника фінансів райдержадміністрації Козловець Т.М. та начальника управління державної казначейської служби в Олевському районі Федорчук І.Л.
  На черзі передача закладів охорони здоров’я.

  На фото (зліва направо): заступники міського голови Осипчук Я.М.,

  Колбасюк В.В., начальник економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі

  Олевської РДА Рудницька Л.Л. та заступник голови райради Ковальчук О.С.

     

  На фото (справа наліво): начальник управління державної казначейської служби в Олевському районі Федорчук І.Л., начальник відділу освіти Левченко В.П. та його заступник Гаврилюк А.А.

   

  Детальніше

 •  В школах Олевської ОТГ з’являться 15 нових навчальних кабінетів
  2017-06-19 07:17:50
  Новини / Олевська міська рада

  В школах Олевської ОТГ

  з’являться 15 нових навчальних кабінетів

  «Нова українська школа в контексті організаційних змін» – семінар-тренінг для керівників шкіл з такою назвою відбувся в Олевську 15 червня. Під час семінару було презентовано новітнє обладнання для дітей молодшого шкільного віку «Multimind» – інтерактивний робочий стіл, робочі килимки, дидактичні картки. Дане мультимедійне забезпечення охоплює напрямки математики, рідної мови, навколишній світ, охорону здоров’я та основи комп’ютерних знань. Цікавою виявилась презентація сучасного обладнання для кабінетів біології, хімії, географії, фізики та астрономії, математики.  Нові кабінети з даних предметів з’являться і в школах Олевської ОТГ.  На підтримку об’єднаних територіальних громад з обласного бюджету до бюджету Олевської ОТГ надійде освітня субвенція в сумі 1 785 200 гривень. За них буде закуплено 15 навчальних кабінетів: 4 кабінети хімії (476 000 грн.), 3 кабінети фізики (357 000 грн.), 3 кабінети біології (357 000 грн.), 3 комп’ютерних класи (357 000 грн.), лінгафонний кабінет (119 000 грн.) та кабінет «Інтерактивний тир» (119 200 грн.).

  За словами начальника відділу освіти Левченка В.П., нові навчальні кабінети з'являться в ЗОШ №3, ЗОШ №2, Олевській гімназії, Лопатицькій ЗОШ, Кишинській ЗОШ, Жубровицькій ЗОШ та Копищенській ЗОШ.

         

   

  Довідка.

  Лінгафонний кабінет– комплекс обладнання для групового вивчення іноземної мови з використанням спеціалізованого програмного забезпечення попередньо інстальованого на робоче місце вчителя та учнів.

  Інтерактивний тир– програмно-апаратний комплекс для ефективного формування навичок прицільної стрільби з гвинтівки, автомата чи пістолета – нові можливості для вчителів курсу “Захисник Вітчизни” та тренувально-розважальних комплексів.

  Детальніше

 •  ОБЕРЕЖНО! БОТУЛІЗМ!
  2017-06-19 06:32:28
  Новини / Олевська міська рада

  ОБЕРЕЖНО!  БОТУЛІЗМ!

        В Україні продовжують реєструватися випадки захворювання на ботулізм серед населення країни, пов’язані з вживанням рибної продукції, продовж останніх 3-х місяців зареєстровано 62 випадки захворювання на ботулізм, з них 9 летальних.


  Ботулізм– гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum та її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах тощо. Це досить важке захворювання токсикоінфекційного характеру, особливості перебігу якого призводять до ураження нервової системи, спинного та довгастого мозку, а також до розвитку гострої і прогресуючої дихальної недостатності. В результаті відсутності належного лікування ботулізму не виключається настання летального випадку.

         Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Проте захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних (безкисневих) або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки.

         Це можуть бути консерви, особливо домашнього приготування, копчені, в’ялені м’ясні та рибні вироби, а також інші продукти, в яких є умови для розвитку вегетативних форм збудників та токсиноутворення. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

          Зараження людини ботулізмом відбувається внаслідок вживання харчових продуктів, котрі містять токсини бактерій ботулізму. Зараження від людини до людини не відбувається.  Симптоми захворювання проявляються впродовж 12-36 годин після споживання продукту, що містить токсин. При цьому спостерігається підвищення температури тіла, стомлюваність, головокружіння, нудота, порушення зорових функцій, сухість в роті, утруднення ковтання та параліч м’язів. Параліч може призвести до утруднення дихання і, як наслідок, смерті хворого.

         Найчастіше реєструються захворювання, пов’язані з вживанням грибів домашнього консервування, копченої або в’яленої риби, м’ясних і ковбасних виробів, бобових консервів. Ці продукти частіше викликають групові, «сімейні» спалахи захворювань. Якщо інфікований продукт твердофазний (ковбаса, копчене м’ясо, риба), то в ньому можлива, так звана, «гніздова» інфікованість збудниками ботулізму і утворення токсинів. Тому зустрічаються випадки захворювання на ботулізм, коли не всі особи, які вживали один продукт, хворіють.

        Просимо  громадян району тимчасово утриматись  від вживання в’яленої риби , при  виникненні симптомів   захворювання на ботулізм терміново звертатись в медичні заклади.

        

   

  Управління Держпродспоживслужби

  в Олевському районі

  Детальніше

 •  Міністерство екології дає кошти на реконструкцію очисних споруд в Олевську
  2017-06-16 18:20:00
  Новини / Олевська міська рада

  Міністерство екології дає кошти на реконструкцію 
  очисних споруд в Олевську

  На реконструкцію очисних споруд в Олевську Міністерство екології дає 13 млн гривень, вже є відповідне розпорядження Кабміну. Про це на засіданні 10 сесії повідомив міський голова Олег Омельчук. Міська рада співфінансуватиме проект.
  Депутати прийняли рішення про співфінансування об’єкту «Реконструкція головного корпусу Олевської гімназії з термосанацією по вул. Інтернаціональна, 34 в м. Олевськ» на суму 3 825 213 грн (загальна сума 6 968 167 грн.). На питання депутата Володимира Тимощука «Чому виділили кошти саме на гімназію, а не інші школи?», міський голова відповів, що дане рішення приймала Житомирська ОДА. За шкалою оцінки проектів, які фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку, Олевська гімназія посіла 3 місце із 70, тому і потрапила під фінансування. Також міська рада дофінансує 40 тисяч гривень на придбання спеціального тренажеру для Центру реабілітації дітей-інвалідів (загальна сума тренажеру 240 000 грн.). 200 тисяч гривень вже виділило німецьке посольство. У лютому Управлінням економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради була подана заявка на участь у німецькому проекті для отримання коштів на придбання реабілітаційного обладнання для дітей з групою інвалідності. У квітні представники Німеччини відвідали Олевський Центр реабілітації дітей-інвалідів і вже у травні надійшло підтвердження про перемогу в конкурсі. Складно повірити, але із 700 заявок вони обрали Олевський Центр реабілітації. За кошти гранту планується придбати тренажер 2MOTOmedGracile12 для реабілітації дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, в тому числі ДЦП. 
  Також виділено 360 тисяч гривень з державного бюджету (державна субвенція) на капітальний ремонт приміщень та котельні Центру розвитку дитини №1 «Зірочка». 
  Надійшли кошти від обласних депутатів, Ніколайчук О.В. виділив кошти на придбання комп’ютерної техніки та навушників для Олевської міської дитячої бібліотеки (10 тис. грн) та на придбання принтера для бібліотеки філіалу № 18 у с. Зольня Олевської ЦБС (2 тис. грн).
  Крамаренко С.М. виділив на придбання килимів в ігрові кімнати Жубровицького ДНЗ № 15 "Чебурашка" (16 тис. грн) на придбання техніки для КУ "Олевська ДЮСШ боротьби" (16 тис. грн).
  На звернення жителя с. Рудня Бобова А.А. депутати виділили 5 тис. грн. на лікування його сина, який 31 травня потрапив у ДТП, внаслідок чого отримав перелом шийного хребця.

   

   

  Детальніше

 •  Депутати проголосували за створення комунального підприємства з видобутку корисних копалин
  2017-06-16 18:00:00
  Новини / Олевська міська рада

  Депутати проголосували за створення комунального
  підприємства з видобутку корисних копалин

  Депутати Олевської ОТГ одноголосно проголосували за створення комунального підприємства з видобутку корисних копалин «Олевськ-РесурсІнвест» на засіданні 10 сесії, яка відбулась 13 червня.
  Підприємство займатиметься видобутком всіх корисних копалин, які є на території ОТГ – піску, торфу, каменю, бурштину, ін. Багатогалузеву діяльність підприємства пояснюють тим, що краще одразу вказати видобування всіх корисних копалин та передбачити виробництво власної продукції, ніж потім вносити зміни. Підприємство діятиме за принципами самофінансування та погоджуватиме свою діяльність з міською радою. Контролюючу функцію також забезпечуватиме наглядова рада.
  Депутат Фіц З.Р. по-своєму прокоментував дане рішення «Олег Васильович, не слухайте всяких мудаків, які вам розказують, що Фіц проти. Я «за» двома руками …»

   

  Детальніше

 •  В Олевську відзначили День медичного працівника
  2017-06-16 14:30:33
  Новини / Олевська міська рада

  У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Тож, напередодні свята 15 червня відбулися урочистості для працівників охорони здоров’я Олевщини у міському Будинку культури.

  Словами та грамотами медичних працівників вітали заступник міського голови Яків Осипчук, секретар міської ради Віталій Шейко, представник народного депутата Володимира Арешонкова Олена Шахрай, голова райради Віктор Троц, керуючий справами райдержадміністрації Олексій Котвицький та начальник відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та праці Білокоровицької ОТГ Роксолана Поляк. Отець Олег Свято-Іовського храму, який відкрили  у 2014 році на території районної лікарні, теж долучився до привітань та побажань на адресу медиків.

  Детальніше

 •  З Днем медичного працівника!
  2017-06-16 13:28:23
  Новини / Олевська міська рада

  Вітаю медичних працівників!

  Дорогі працівники медицини! З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашої громади!

  Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

  Дорогі медпрацівники, бажаю вам міцного здоров’я, тому що і наше здоров’я в цьому випадку буде під вашим надійним захистом! Нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця завжди повертаються до вас сторицею. Щастя вам і вашим родинам!

   

  З найкращими побажаннями

  міський голова Олег Омельчук

  Детальніше

 •  Подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет
  2017-06-16 07:20:08
  Новини / Олевська міська рада

  Подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

   

  Міністерством юстиції України заповаджено пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет .
  Скориставшись можливостями веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», Ви маєте можливість заощадити свій вільний час та вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Ця система працює по всій Україні. 

  Детальніше

 •  З Днем народження!
  2017-06-15 07:38:07
  Новини / Олевська міська рада

  Шановний Олеже Васильовичу!

  Колектив міської ради та усі, хто йде з вами нелегкими дорогами місцевого самоврядування надзвичайно приємно вітати Вас

  з Днем народження!

  Ваші патріотизм, енергійність, самовіддача та результативність як очільника Олевської об’єднаної громади викликають повагу, а виняткові доброта та людяність відрізняє вас від багатьох інших людей наділених владою і повноваженнями.

  Від щирого серця прийміть щирі побажання міцного здоров’я, благополуччя, щастя та довгих років життя. Підтримки, терпіння та успіхів у всіх справах та починаннях на благо громади.

   

  Колектив міської ради

  Детальніше

 •  Привітання
  2017-06-14 22:00:00
  Новини / Олевська міська рада

  15 червня - День народження заступника міського голови Ніколайчука О.В.

  Олександре Володимировичу!

  Колектив Олевської міської ради щиро вітає Вас

  з Днем народження!

  Ми цінуємо Ваші творчу енергію, організаторські здібності, оптимізм та підтримку.

  Щиро бажаємо щастя, здоров’я та здійснення мрій.

  Детальніше

 •  В Олевську відзначили День донора крові
  2017-06-14 16:14:05
  Новини / Олевська міська рада

  Щодня тисячі людей з різних причин, пов’язаних із захворюваннями, катастрофами, іншими трагедіями, потребують переливання крові. Тож,  залишаючись невідомими, не за винагороду чи визнання, багато людей, добровільно здаютькров, рятують життя хворих. Саме таким небайдужим героям присвяченоВсесвітній день донора крові.

  Детальніше

 •  10 сесія 8 скликання Олевської міської ради
  2017-06-13 17:03:02
  Відео / Сесія

   

   

   

   

   

   

  Детальніше

 •  10 сесія 8 скликання Олевської міської ради
  2017-06-13 16:00:00
  Архелогічні дослідження / Поіменне голосування

   

   

  Поіменне голосування

   

  Детальніше